4 Party

Festa Filloi

Festat

 

Paketa 1 ÇMIMI 7 000 leke

· Në ditëlindje do të vijne 2 animatore te veshur si personazhet preferuar te femijes.

Festa zgjat perafersisht 1 ore.

 Kjo pakete eshte e pershtatshme per rreth 20-25 femije.

 

Paketa 2 ÇMIMI 10 000 leke

· Në ditëlindje do të vijne 3 animatore te veshur si personazhet e preferuar te femijes

Festa zgjat perafersisht 1 ore e 30 minuta.

 Kjo pakete eshte e pershtatshme per rreth 25-40 femije.

 

Paketa 3 ÇMIMI 15 000 leke

Ne kete pakete jane 4 personazhe

Zbukurim i mjedisit me tollombace 

Festa zgjat perafersisht 2 ore.

 Kjo pakete eshte e pershtatshme per mbi 40 femije.

 

 

 

Pikat kryesore te programit te festes.

1. Prezantimi, njohja me personazhet

2. Kercime te koordinuara me personazhet.

3. Prezantimi i femijeve ( personazhet do t’ju drejtojne pyetje te ndryshme ne lidhje me temen e festes si dhe deshirat qe kane)

4. Lojra te ndyshme grupi (loja e ngjyrave, loja e xhuxhit nevrik, loja e semaforit etj).

5. Koha e tollombaceve te modeluara. Femijet do te shikojne se si modelohen ne forma te ndryshme tollombacet dhe secili do te marre dhurate nje prej tyre.

6. Face Painting. Koha e vizatimeve ne fytyre per cdo femije.

7. Fotografi me personazhet Duhet te shtojme se do te kete dhe shume improvizime te momentit, keto jane ne varesi te deshires se femijeve.

 

 

 Festa per femije te moshes 10-12 vjec

· Per kete grupmoshe organizohet festa me teme muziken si:

· High School Musical

· Pop Stars

 · Piratet e Karaibeve

· Ne sjellim muzikën  dhe nje DJ per femije me paisje profesionale dhe animatoret organizojne lojera me baze muziken.

 

- 4 Party organizon dhe festa per evente te ndryshme ne institucione ose qendra tregtare.

Personazhet e pershtatshem per keto lloj eventesh jane ndare ne grupe. Secili grup do te kete 3 personazhe:

Princeshat me te reja nga filmi "Frozen" Elsa, Ana, Kristof

Grupi Winx (Bloom, Musa, Flora),

Grupi i Princeshave Disney (Anna dhe Elsa, Rapunzel, Borebardha, Hirushja, Bella, Bukuroshja e fjetur, Ariel,Pokahontas)

Grupi i perrallave Minnie, Zana e kalter, Kesulekuqja,

Piratet e Karaibeve,

Sailor Moon, Sailor Mars, Sailor Jupiter

Grupi i festave te fundvitit babagjyshi me ndihmesat

Si dhe personazhet e tjere si: Kapiten Gremci, Zorro,Batman, Spiderman,  Ninxha, Kllouni, Robin Hood, Princi i Kalter.

Te gjithe personazhet mund te kombinohen sipas deshires tuaj.

 

 

Shenime

Ne rastet qe kerkohet nje zbukurim i ambientit extra duhet te behet nje preventiv per sasine e tollombaceve.